BareMinerals eye shadows

12:23


Sveiki!
Šodien galvenajā lomā - bareMinerals minerālu acu ēnas. Pie manis ir nonākuši 8 dažādi toņi. Visās ēnas ir spīdīgas - cita vairāk, cita mazāk, taču spīdumiņi tajās ir smalki un rada mirdzošu efektu.
Hello! Today in the spotlight is bareMinerals loose eye shadows! I have 8 different colours and all of them are shiny. 

Ēnas ir viegli uzklāt, taču jāuzmanās, lai uz otiņas nepaņemtu par daudz, jo tas tās noteikti birs. Es parasti ar šīm ēnām vispirms pabeidzu acu meikapu un tad ķeros klāt pie sejas, lai, tīrot nost nobirušo, nesanāktu izsmērēt pārējo kosmētiku.
Tās nebūs pašas parocīgākās līdzņemšanai, taču lietošanai mājās viss ir kārtībā. Ļoti pigmentētas un viegli izpludināmas. Ar bāzi turas visu dienu, nesaveļoties rieviņās. Tālāk, lai runā bildes, jo toņi ir brīnišķīgi!
These eye shadows are easy to apply, although you have to be careful not to take too much on the brush, otherwise you will have not only your eyes, but also your undereyes and cheeks covered in shadows... To avoid that, I usually start to apply makeup on my eyes first and only then I deal with the rest of my face. This way it is easier to clean all the falldown. 
This product wouldn't be very handy, if you want to take it with you outside your house, but while you are at home, these are very nice shadows. Pigmented, easy to blend and with eyeshadow base they stay on your lids all day long! :)Acu ēnu nosaukumi ir tieši tādā secībā, kā redzams augstāk. (Bez acu ēnu bāzes)
Above this picture you can see all the shadows and sequence is the same. (Without eyeshadow base)


Kopumā, ļoti labas ēnas brīnišķīgos toņos lietošanai mājās un veiksmīga iepazīšanās ar šo firmu. 

Iegādāties var Feelunique, Lookfantastic, ebay

Vai tu esi mēģinājusi kādu bareMinerals produktu?

You Might Also Like

3 komentāri

 1. Skaisti toņi :)

  Dace
  iekodiesmode.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Man ir šis tas no Bare Minerals - Moxie lūpu spīdumi un acu ēnas (4nieks), viss patīk.

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete