Maybelline jaunumi - Baby lips electro, Master ink, The falsies push up drama

18:10Sveiki!
Maybelline ir nācis klajā ar jaunumiem un papildinājis sortimentu ar 3 jauniem produktiem - Baby Lips Electro lūpu balzamiem 3 spilgtās krāsās, Master Ink šķidro acu laineri, kas pieejams ar 2 dažādiem finišiem - matētu vai spīdīgu, un The Falsies Push Up Drama skropstu tušu. Arī man bija iespēja izmēģināt dažus no šiem produktiem, tāpēc vēlos dalīties savos eksperimentos ar Jums.


Maybelline Baby Lips Electro tonī Strike a Rose
Mana pirmā doma šo uzklājot bija - Maybelline Color Whisper līdzinieks.
Patiesi - krāsa ir gandrīz tieši tāda pati, vieglas mitrinošās īpašības un noturības laiks ir salīdzinoši īss. Šis pat šķita nedaudz mitrinošāks kā pārējie Maybelline Baby Lips, kurus esmu testējusi.  Ražotāja informācija vēsta, ka tā sastāvā ir alveja, medus, antioksidanti, vitamīni un Centella Asiatica augs, kas nodrošina mitrinošās un aizsargīpašības.
Man patīk, ka iepakojums ir melns, tas produktu padara nedaudz elegantāku. Pieejami ir vēl 2 toņi - Oh, Orange un Fierce n Tangy jeb oranžā un dzeltenā krāsā.


Maybelline Baby Lips Electro in shade Strike a Rose
My first thought was - Maybelline Color Whisper dupe. 
Honestly, color is almost exactly the same, it provides light moisturising and it does not last very long - a couple of hours tops. This product seemed a little bit more moisturising than other Baby Lips that I have tried so far. The manufacturer information shows that ingredients include aloe vera, honey, antioxidants, vitamins, and Centella Asiatica plant, and that that they provide moisture.
I really like that the packaging is black, because the product seems more classier that way. 


Var redzēt, ka tonis ir ļoti viegls un caurspīdīgs.
Here you can see that the color is light and almost transparent.


Maybelline The Falsies Push up Drama skropstu tuša
Vienmēr man ir patikusi Maybelline Falsies skropstu tuša un es biju nepacietīga izmēģināt arī šo versiju. Tā neiekaroja manas simpātijas un es joprojām dodu priekšroku manam jaunākajam atklājumam - Lancome Hypnose Star skropstu tušai. Iemesls ir viens - tā smērēja plakstiņus zem uzacīm, kas man bieži vien ir galvenā problēma attiecībā uz skropstu tušām. Šo iedevu testēšanā arī māsai, bet viņa nesaskārās ar šādu problēmu, tāpēc katram tas būs individuāli. Efekts skropstām nav pats dramatiskākais, tāpēc, manuprāt, to var lietot gan ikdienā, gan ejot uz pasākumiem. 
Birstīte ir silikona, kas vairāk nodrošina lielisku garumu, ne tik daudz kuplumu. 


Maybelline The Falsies Push up Drama mascara
I have always been a fan of Maybelline The Falsies mascara, that is why I was really excited to try this version. Unfortunately, it was not "the one" and I still prefer Lancome Hypnose Star mascara over this. There is only one reason behind that - it smudges under the brows. Maybe it is only my problem, because I gave this mascara to my sister for testing and the problem did not occur for her. Effect is not the most dramatic one, that is why I believe everyone can use it on both occasions - parties and on everyday basis. The bristles are silicone, that is why this mascara is more lengthening than it gives volume. 


Maybelline Master Ink Matte šķidrais acu laineris
Ikdienā acu lainerus, it īpaši šķidros, es nelietoju, bet vienmēr pienāk reize - ballīte vai pasākums - kad tāds ir noderīgs. Maybelline piedāvā divu veidu Master Ink lainerus - matētu un spīdīgu. Manā īpašumā ir nonācis matētais. Uzklājot tas ir spīdīgs, bet nožūstot paliek pilnīgi matēts. Esmu mēģinājusi daudzus lainerus, taču bieži vien tie nav pilnīgi melni, vai ir grūti uzklājami. Ar šo lielas problēmas nerodas, tas ir pilnīgi melns vienmēr, un tievais aplikators nodrošina ērtu uzklāšanu. Birstīte ir elastīga, tāpēc arī liektas līnijas uzzīmēt nebūs grūti. Vienīgais, ko vēlos norādīt ir tas, ka, lai gan tas ir ilgnoturīgs, saskarē ar ūdeni tas izplūdīs, jo nav ūdensnoturīgs.


Maybelline Master Ink Matte wet eyeliner
I do not use eyeliners on everyday basis, but it always comes down to different events - parties or special occasions - when it comes in handy. Maybelline has introduced two different Master Ink eyeliners - matte and shiny. I have got my hands on the matte one and I really like it. It applies shiny, but when it dries it is completely matte. I have tried a lot of different eyeliners, but it is hard to find one that is completely black and is easy to apply. Master Ink is exactly that - pitch black and with it's convenient brush (thin and elastic) it is not difficult to work with it. The only thing that I wanted to point out is - even though it is long-lasting, it is not waterproof and when it gets in contact with water it smudges a lot. 

Iespējams novilkt gan ļoti smalku, gan biezu līniju.
It is possible to draw very thin as well as thicker line.


Produkti pieejami veikalos jau no 1. janvāra.


* Paldies zīmola pārstāvjiem par izmēģināšanai piešķirtajiem produktiem. Tas nekādā veidā neietekmēja manu personīgo viedokli.
* Thanks to the brand representatives for the test products. This in no way affects my personal opinion.

You Might Also Like

4 komentāri

 1. Laineris & lūpu balzāms izskatās interesanti ;) Jāgaida kad varēs patestēt tuvāk ;)

  ReplyDelete
 2. Laineris ir ļoti labs, nenožēlosi :)

  ReplyDelete
 3. Apsveru domu iegādāties spīdīgo versiju, jo uzklāšana ir patiešām vienkārša!

  ReplyDelete
 4. Liels kompliments Tev par bilžu kvalitāti :)

  ReplyDelete