Invisibobble matu gumijas - jaunumi!

22:31Sveiki!
Es nespēju noticēt, ka vasara jau ir pusē, taču vēl viss noteikti nav beidzies! Tāpēc gribēju pastāstīt par vienu īsti vasarīgu jaunumu, kas ir atvieglojis manu matu veidošanas procesu - Invisibobble matu gumijām. Noteikti daļa ir jau pazīstama ar šiem rinķīšiem, bet, ne visi zin, ka ir pieejami vēl divi matu gumiju veidi bez oriģinālā - Nano un Power.
Hello!
I cannot believe that the summer is already halfway gone, but it definitely has not come to an end yet! That is why I wanted to tell you about one summery product that has simplified my hair styling process - Invisibobble hair rings! Some of you might be already familiar with these hair elastics, but not everyone knows that there are two more types of elastics available apart from the original - Nano and Power. Tiem, kas nav ar šo produktu pazīstami - Invisibobble ir matu gumija, kas matus nerauj, neizraisa galvassāpes, neizmirkst un neatstāj nospiedumus, taču notur tos vietā. No pieredzes varu teikt, ka viss nav tik saulaini kā izklausās, bet atšķirība no parastajām gumijām ir jūtama. 
Jaunākās pieejamās krāsas - maigi pasteļtoņi no Secret Garden limitētās kolekcijas. Šīs piparmētru zaļās vasarai ir kā radītas!
To the ones who are not familiar with the product a small description - Invisibobble is a hair ring (elastic) that do not pull or leave traces in the hair, it does not cause headache and is water resistant. From my experience I can say that not everything is as perfect as the description says, but the hair rings are far better than the regular hair elastics!
The newest colors available - soft pastels from the Secret Garden limited collection. These mint green ones are spot on for the summer!


Sākšu, pastāstot par to, kā izmantoju mazos Nano rinķīšus.  Tie patiešām ir nelieli, tāpēc visērtāk tos būs lietot matu galos, piemēram, bižu nostiprināšanai. Pašlaik mans go-to matu sakārtojums ir samuraja copīte, un, lai to noturētu vietā, es satinu matus copītē un tad nostiprinu to ar Nano rinķīti. Tas ir tik neliels, ka pat nav nepieciešams to tīt vairākas reizes, bet ar to pietiek lai matu sakārtojums būtu vietā visu dienu. Piebildīšu arī, ka tas nav tik elastīgs kā oriģinālie Invisibobble, kas nozīmē, ka tam ir mazāka iespēja iztaipīties. 
I will start with telling you how I use the small Nano rings. They are really small, that is why the most convenient way how to use them is to, for example, finish off a braid. Currently my go-to hairstyle is samurai bun and in order to fix it in place I tie my hair in a bun and tie it with the Invisibobble Nano hair ring. It is so small that there is no need for wrapping it around more than once. In addition I wanted to say that it is not as elastic as the original version, meaning that there is a smaller chance for it to stretch out and stay like that. 

Invisibobble Power matu rinķīši ir lielāki, biezāki un staipīgāki. Es kā plānu matu īpašniece noteikti dodu priekšroku oriģinālajai versijai, jo Power gluži vienkārši man ir par lielu un to nākas tīt vairāk reižu, kas, manuprāt, ir lieki. Neesmu mēģinājusi to izmantot treniņa laikā, jo man pietiek ar satvērienu, ko nodrošina oriģinālais Invisibobble, taču ticu, ka Power versija būs biezu un nepakļāvīgu matu īpašnieču palīgs. 
Invisibobble Power hair rings are bigger, thicker and more stretchy. I prefer the original version over the Power one, because I have really thin hair and there is no need for additional support or grip. I have not tried to use it during a workout, because for me the original version is enough to keep the hair in place, but I believe that girls with thicker hair will be able to appreciate this version of the product!Ja sākotnēji šie matu rinķīši nebija iekļuvuši manā ikdienā lietoto produktu pulciņā, tad tagad es pārliecinoši varu teikt, ka pie parastajām matu gumijām droši vien neatgriezīšos. Jo vairāk tos lietoju, jo vairāk spēju izjust atšķirību.
Kāda ir tava pieredze ar Invisibobble?

You Might Also Like

4 komentāri

 1. Man šīs matu gumijas vienmēr izstaipās dažu nedēļu laikā, laikam neder maniem matiem...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Patiesībā ir pavisam vienkāršs triks, lai atjaunotu to izskatu - ieliec to karstā ūdenī un gumija uzreiz ieņems sākotnējo formu! :)

   Delete
  2. Šo triku ar karsto ūdeni nezināju! Paldies!

   Delete
 2. Nemaz nezināju, ka šīm matu gumijām ir tāds nosaukums. Man patīk, jo neplēš matus. Manam sīkajam arī patīk ar tām spēlēties :)

  ReplyDelete