Attirance Natural Cosmetics - pirmā tikšanās

22:45


Sveiki!
Attirance ir Latvijas uzņēmums, kas specializējas dažādos skaistuma produktos sākot no sejas kopšanas līdz pat dušas un masāžas eļļām. Līdz šim neko no Attirance mēģinājusi nebiju, tāpēc bija interesanti uzzināt uzņēmuma piedāvāto produktu klāstu, kā arī iepazīt lieliskus produktus par kuriem pastāstīšu šajā rakstā.

Hello!
Attirance is a Latvian company that specialises in different beauty products from face creams and skincare to shower and massage oils. Until recently I had never tried anything from this company, that is why I was really interested to try out really amazing products that I will tell about more in this post and get to know more about what they have to offer!


–– Attirance Lūpu Balzams. Mandele / Lip Balm. Almond

Lūpu balzamu ziņā esmu ļoti izvēlīga, jo vienmēr meklēju balzamu bez uzmācīgas smaržas, ar labām mitrinošām īpašībām un ērtu iepakojumu. Ja man kāds no produktiem iepatīkas, tad cenšos pie tā turēties ilgi, līdz tas apnīk. Viegls, taču mitrinošs ar pavisam viegli saldenu smaržu - tā es raksturotu šo produktu, kas nu ir kļuvis par izteiktu favorītu! Noteikti piebildīšu, ka arī iepakojums ir parocīgs un nav nekādu problēmu produktu uzklāt ārpus mājas, jo tas nav jāsmērē ar pirkstiem, kas bieži vien ir labu lūpu balzamu lielākā problēma.

I am quite finical when it comes to choosing a lip balm, because I always search for a product that does not have specific or really strong scent (because I grow tired of it quickly), has good moisturising properties and convenient packaging. If there is a lip balm that I particularly like - I hold on to it for quite a while until I want to try something new. Light, but very moisturising with sweet, but not really intrusive scent - that is how I would describe this Attirance lip balm.


–– Attirance Sejas Toniks. Medus un Mandele / Face Tonic. Honey and Almond

Vai mēs varam brīdi ieturēt pauzi un papriecāties par to, cik burvīgs ir iepakojums? Mani vienmēr sajūsmina produkti, kuru iepakojums ir minimālistisks un pārdomāts! (Kā es pati smejos - īsts Instagram materiāls.. :D) Produktam ir izsmidzināms mehānisms, taču es iesaku labāk sekot līdz instrukcijām uz iepakojuma un izmantot vates plāksnīti, nevis to pūst uzreiz uz sejas. Pirmkārt, difuzors nav pietiekami smalks, lai izkliedētu produktu vienmērīgi pa visu seju. Otrkārt, ar vatīti ir iespējams attīrīt sejas ādu, lai viss, kas dienas laikā uz sejas ir nonācis tur neturpinātu krāties.
Toniks paredzēts kombinētas sejas kopšanai un sola to mitrināt. Tas noteikti neaizstās sejas krēmu vai jebkuru citu mitrinātāju, taču es to izmantoju, lai seju nedaudz attīrītu dienas gaitā karstās dienās, un šādam nolūkam toniks kalpo labi, jo nav lipīgs vai kairinošs.

Can we just stop for a moment to take a look at the packaging that is so amazing? I have always loved products that have sophisticated and minimalistic design! (Instagram worth material :D) Product has spray mechanism, but I definitely suggest to follow the instructions and use cotton pad for application as opposed to spray it onto the face directly. Firstly, the spray does not distribute the product well enough. Secondly, with a cotton pad it is possible to take off all the dust that has been sitting on the face all day long. This tonic is for combination skin and assures to moisturise it. It definitely won't substitute face cream or any other moisturiser. I use it to clean my face throughout the day during hot days and for that purpose it works very well, because it is not sticky or irritating.–– Attirance Sejas Skrubis. Medus un Mandele / Face Scrub. Honey and Almond

Liels bija mans pārsteigums atverot iepakojumu, jo skrubis izrādījās daudz šķidrāks kā biju gaidījusi, šī iemesla dēļ nav nepieciešams liels daudzums produkta, lai noklātu visu sejas ādu. Mana āda nav jūtīga, bet, manuprāt, skrubis ir pietiekami maigs, lai to varētu lietot jebkurš. Produkta sastāvā ir sīkas granulas, kas palīdz noņemt atmirušās ādas šūnas no sejas, lai to padarītu gludāku. Jau kādu laiku lietoju tikai ķīmiskos pīlingus, taču tā kā vasarā skābju dēļ ar tiem jābūt uzmanīgiem, šo uzskatu par labu alternatīvu siltajā laikā!

I was surprised when opening the packaging I realised that this scrub is really liquid and because of that I am sure that it will last for a long time, because you need very small amount to cover an entire face. My skin is not sensitive, but, in my opinion, this scrub is gentle enough so that it is suitable for every skin type. Product contains tiny granules that help to remove the dead skin cells to make the face smoother. For a while now I use only chemical peelings, but because you have to be very careful with them in the summertime, I think this is a very good alternative! 


–– Attirance Ķermeņa Jogurts. Medus un Mandele / Body Yogurt. Honey and Almond

Par šo man daudz komentāru nav, jo tas daudz neatšķiras no jebkura cita viegla ķermeņa krēma. Tam ir neuzbāzīga, salda smarža kā visiem šīs sērijas produktiem un tas iesūcas salīdzinoši ātri, jo ir viegls. Mitrināšana ir vidēja, jo tas noteikti nepalīdzēs cīnīties ar izteiktām sausuma problēmām, bet manai ādai vasarā ar šo pietiek un neko vairāk arī neprasās.

I do not have much to say about this product, because it does not differentiate from most light body creams out there. It has neutral and sweet scent, same as all products from this line and it absorbs into the skin quite fast, because it's light. Moisturising level is average, because it definitely will not help to get rid of intense dryness, but for me in the summer it is completely enough and my skin does not ask for additional moisturiser. 


–– Attirance Dušas Eļļa. Medus un Mandele / Shower Oil. Honey and Almond

Vai šeit ir daudz kas piebilstams? Vismaz no maniem novērojumiem, šis ir viens no populārakajiem produktiem, ko šī firma piedāvā, un tam noteikti ir iemesls, jo produkts ir lielisks! Šī šķidrā un smaržīgā eļļa saskarē ar ūdeni pārvēršas vieglās un smaržīgās, kā arī maigās putās. Pēc garas nedēļas šī dušas eļļa noteikti ir veids, kā sevi var palutināt! Izteiktu mitrināšanu vai kādu citu efektu pēc lietošanu nejutu, bet tas arī nav šī produkta mērķis un pēc dušas tāpat lietoju ķermeņa krēmu, tāpēc mitrināšanas aspekts mazgāšanas līdzekļos man nav tik nozīmīgs, tomēr zinu, ka dažiem tas ir svarīgi, tādēļ vēlējos to piebilst.

According to my observations, this is one of the most popular products offered by this company and I can definitely see why, because the product is amazing! This liquid scented oil turns into soft, light mousse when it meets water. After a long workweek this shower oil is definitely a way how to treat yourself. I did not feel any particular moisturising effect, but that is not the purpose of this product and I use body cream after the shower anyway that is why moisturising is not what I am looking for in body wash products, but I know that some people are and I just wanted to put it out there. 

Kāda ir bijusi tava pieredze ar Attirance produktiem?

* Paldies zīmola pārstāvjiem par izmēģināšanai piešķirtajiem produktiem. Tas nekādā veidā neietekmē manu personīgo viedokli.
* Thanks to the brand representatives for the test products. This in no way affects my personal opinion.

You Might Also Like

2 komentāri

  1. Anonymous11/7/16 14:31

    O, dušas eļļu esmu lietojusi, ĻOTI patīk! :)

    ReplyDelete
  2. Dušas eļļa ir ideāla ziemas sezonā sausajai ādai!

    ReplyDelete