Nars Radiant Creamy Concealer atsauksme

14:15Sveiki, visiem un Laimīgu Jauno gadu! Pēc ļoti ilgas, bet aizraujošas pauzes, par kuru noteikti pastāstīšu citā rakstā (varu pačukstēt, ka pusgadu par savām mājām saucu Francijas galvaspilsētu Parīzi) esmu atpakaļ ar jaunām idejām, neskaitāmiem produktiem, par kuriem vēlos pastāstīt, un citādāku skatu uz dzīvi.
Hello, everyone and Happy New year! After a long, but very exciting break from this blog, about which I will definitely talk about in another post (I can tell you that Paris, the capital of France, was my home for a half a year), I am back with new ideas, vast amount of products and a bit different perspective on life. 

Nevienam nav pārsteigums, ka Nars ir blogeru izslavēts un ļoti izslavēts brends - gan lūpukrāsas, gan vaigu sārtumi un īpaši sejas produkti ir atrodami gandrīz katras kosmētikas mīļotājas kolekcijā. Arī es nevarēju nepamēģināt vismaz dažus no tiem.
I believe it is not a surprise that Nars is a very famous brand in the blogger community - their lipsticks, blushes and especially their face products can be found in almost every makeup junkie collection. I was also pulled in this group and couldn't resist getting something myself. 


Nars Radiant Creamy konsīleris (pašlaik lietoju jau otro iepakojumu tonī Vanilla (2. gaišākais)) nav lētākais pieejamais produkts, taču tas perfekti izpilda visus solījumus un līdz šim man nav nācis vilties, tāpēc uz cenu pieveru acis, jo tas patiešām ir tā vērts. Piebildīšu, ka lietoju to tikai lai noslēptu tumšos lokus zem acīm, tāpēc nevaru spriest kā tas uzvedas citās sejas zonās.
Nars Creamy Radiant concealer (currently I am using my 2nd packaging) is not the cheapest product available out there, however it performs perfectly and until this moment has not disappointed me, that's why I try to not really pay attention to price, because it is definitely worth it. But, it is important to mention that I use it only for my undereye area and I cannot really provide an opinion about how it acts when applied to other areas of the face. 

Solījumi aprakstā iekļauj - izgaismošanu, tumšo loku noslēpšanu, ilgu noturību un nesaiešanu rieviņās, un varu apgalvot, ka patiešām šis produkts dara visu iepriekš minēto!
This product promises to highlight the areas where you apply it and hide your dark undereye circles, be crease-proof and long-lasting and I can confidently say that it actually fulfils these promises. 
Vai tu esi mēģinājusi Nars produktus?
Have you tried any Nars product?

You Might Also Like

3 komentāri

  1. Un cik tas ir noturīgs?

    ReplyDelete
  2. Efekts burvīgs! Es nekad nevaru īsto toni atrast, vienmēr sanāk ar gaišu!

    ReplyDelete