EOS Berry blossom gift set atsauksme

14:35Sveiki!
Bez gariem ievadiem, lēksim iekšā produktu atsauksmē, jo ticu, ka lielākā daļa jau ir dzirdējusi par EOS zīmolu. Komplekts iekļauj pašus populārākos produktus ērtos un patīkamos iepakojumos - lūpu balzamu, roku krēmu un ķermeņa losjonu. Tiem visiem ir diezgan salda, bet ne pārāk uzmācīga ogu smarža, un to mitrināšanas spējas ir lieliskas. Es patiešām nevaru beigt priecāties par šiem produktiem, jo tie patiešām pilda dotos solījumus - mitrina, ātri uzsūcas, un aizsargā ādu dienas laikā. Ko vēl vairāk var vēlēties?
Ak, jā, viens no maniem mērķiem ir saīsināt rakstus, lai sniegtu tikai pašu svarīgāko informāciju un nodrošinātu, ka tie ir interesanti un vērtīgi lasītājiem, tāpēc par pārējo, lai runā bildes.

Hello!
Without any long introduction, let's jump right into the review of the products, because I am pretty sure that most of you have already heard about the EOS brand. The set includes the most popular products in very convenient packaging  - lip balm, hand cream and body lotion. All of them have sweet berry scent, but it is not too overwhelming. Also, the moisturising capacity of these products is amazing! They certainly fulfil the given promises - quickly absorb, moisturise, and protect the skin during the day. Can you wish for more?
Oh, just wanted to point out, one of my goals is to shorten the posts as much as possible in order to give the reader most important information without wasting their time, so I will let the photos talk for themselves! You Might Also Like

2 komentāri

  1. Lūpu balzami ir tiešām ļoti labi- mani glābēji ziemā!

    ReplyDelete
  2. Kur šos produktus var iegādāties Latvijā?

    ReplyDelete