Essentials 2016 - Uniqfind, Daniel Wellington, Ardium planner -

14:05


Sveiki!
Jau gandrīz mēnesis ir aizritējis 2016. gadā un tas ir bijis lielisks, tāpēc ar nepacietību gaidu, ko atnesīs atlikušie 11 mēneši. Vēlējos Jūs iepazīstināt ar lietām, kas manu ikdienas dzīvi padara skaistāku un vienkāršāku ne tikai mājās, bet arī esot ārpus tās. 

––Ardium Flowery nedēļas plānotājs ir man līdzi visās situācijās, jo palīdz ne tikai plānot laiku, bet arī atcerēties visu, ko jāpagūst izdarīt. Mākslīgās ādas vāki gada laikā nenobružāsies un par to es esmu priecīga visvairāk.

––Uniqfind marmora uzlīme datoram ir mans spontānais pirkums tieši pirms jaunā gada. Biju redzējusi to daudzās fotogrāfijās un nespēju nenovērtēt tā askētisko dizainu. Tagad vismaz izpaliek nepārtrauktā datora tīrīšana, jo uz šīs virsmas pirkstu nospiedumi nepaliek.

––Daniel Wellington Classic Glasgow Rose Gold pulkstenis ir dāvana par ko man ir neizmērojams prieks. Aksesuārs, ko iespējams kombinēt ar jebko manā skapī. 

––Aliexpress kaklarota, ko iegādājos par smieklīgu summu un pēc diviem mēnešiem arī saņēmu. Taču neskatoties uz ilgo gaidīšanas periodu, kvalitāte ir apmierinoša un izmērs ir tieši tāds, kādu cerēju saņemt. 

––Accessorize gredzenu iegādājos jau diezgan sen, bet vēljoprojām tas izskatās kā jauns un neiekrāso ādu, kā tas bieži vien notiek ar bižutēriju.

Hello! Almost a month has passed in 2016 and it has been great, that is why I cannot wait what will the rest of the year will bring us! :) I wanted to show my favourite things that make my everyday life more beautiful and simpler not just at home, but also while being outside of it.

Ardium Flowery weekly planner is something that I cannot leave my house without, it not just helps me to organise my time, but also remember everything that is on my to-do list. There is one thing that I am the most happy about - Fake leather covers. I am sure that they will look as new even after this year.

Uniqfind marble laptop decal is my spontaneous purchase right before new year. I had seen it in a lot of photos and I couldn't appreciate enough its aesthetic and ascetic design. Now at least I do not have to clean my laptop all the time, because with this decal there are no fingerprints all over it.

Daniel Wellington Classic Glasgow Rose Gold watch is a gift that I am so grateful for. It is an accessory that I can combine with everything in my closet.

Aliexpress necklace that I bought for less than a dollar and waited 2 months to receive it. But apart from that it was exactly like I was expecting it to be.

Accessorize ring I bought quite a long time ago, but it still looks like new and do not stain my skin green.

Kas ir tās lietas šogad, bez kurām neizej no mājas?

You Might Also Like

3 komentāri

  1. Forša tā marmora uzlīme! Ja nav noslēpums, tad kur un pa cik pirki?

    ReplyDelete
  2. Pirku uniqfind.com un maksāja 24.99$ + piegāde (aptuveni 8$) :)

    ReplyDelete
  3. Tiešām skaists apkopojums!

    ReplyDelete