Februāra favorīti | February favourites

14:10Sveiki!
Sen, ļoti sen blogā nav bijis favorītu raksts un pa šo laiku esmu paspējusi izmēģināt daudz un dažādus jaunus, kā arī vēlreiz atklājusi jau aizmirstus produktus. Ja godīgi, tad nemaz nezinu, kā paspēja aizritēt jau divi mēneši šajā gadā, bet nekas nestāv uz vietas un mana apņemšanās veltīt blogam vairāk laika tiek pildīta tikai daļēji.
Šoreiz stāstīšu par lieliskiem produktiem, kuri manā arsenālā ir jau diezgan ilgu laiku, taču februāris bija mēnesis, kad tos visus patiešām lietoju gandrīz katru dienu.

Hello! 
Long, long time has been since the last favourite post in my blog and during this time I have tried a lot of new and rediscovered already forgotten products. Honestly, I have no idea where these 2 months went this year, because March came so fast! But nothing stays in one place and my goal for 2016 - dedicate more time to blog is fulfilling only partially. 
This time I will tell you about amazing products, that have been in my vanity for a long time, but February was a month when I really used them all. ––Tommy Hilfiger Pear Blossom smaržu rullītis / roll-on perfume - Man kā ne pārāk saldu smaržu cienītājai šis ir īstais pavasara aromāts. Augšējās notis - bumbieris un avene - piedod nelielu saldumiņu visai kompozīcijai, taču, kad aromāts uzzied, parādās sķipsniņa sandalkoka un kanēļa. Noturība nav izcila, bet iepakojums ir ļoti ērts līdzņemšanai.
I do not like really sweet perfumes, that is why this is the best spring scent for me. Top notes - pear and raspberry gives a bit of sweetness, but when the scent opens up, it reveals the sandalwood and cinnamon. It does not last long, but the packaging is convenient for keeping it in bag.

––Catrice Eyebrow filler uzacu tuša / eyebrow gel - Šim ir pieejams (ja nekļūdos) tikai viens tonis un ar to ir pavisam viegli nošaut greizi. Tas noteikti 100% neatbilst manu uzacu krāsai, taču labi ar to saplūst un neizceļas. Ja runa ir par efektu, ko tas sniedz, tad varu apgalvot, ka sakārto matiņus un notur tos vietā ilgu laiku, kā arī nodrošina nelielu apjomu.
Only one shade is available if I am not mistaken and it is real easy to get it wrong. It does not match my eyebrow color perfectly, but the difference is small and it blends nicely and is not obvious. If talking about the effect that this product gives - it keeps the hair in place for a long time and provides a bit of volume also. Thumbs up from me. 

––Lancôme Hypnose Star skropstu tuša / mascara - Pēc divu mini iepakojumu izlietošanas pavisam droši varu teikt, ka šī ir mana skropstu tuša un pagaidām neko citu nemaz mēģināt negribētu.    Pavisam īsi - lielisks apjoms, izteiktāks garums, nebirst un nesmērē, kā arī to ir viegli notīrīt dienas beigās. Noteikti būs atkārtots pirkums. 
After used up mini sized packages, I can be sure that this is THE mascara and I do not even want to try something else right now. Really short - amazing length, noticeable volume, do not smear or smudge and it is really easy to take it off at the end of the day. Definitely will buy it again!

––Beauty Blender kosmētikas sūklītis / cosmetic sponge - Kurš gan nav dzirdējis par slaveno Beauty Blender. Es to lietoju jau vairāk kā pusgadu un šis man ir jau otrais sūklītis, tāpēc testēts ar dažādiem konsīleriem un tonālajiem krēmiem tas ir daudz. Pirksti vai plakanā ota uzklāšanas ziņā nestāv pat tuvu. Vienīgais mīnuss - tas patērē diezgan daudz produkta, tāpēc ar to noteikti nāksies rēķināties.
Who has not heard about the famous Beauty Blender? I guess everyone has. I have used it for more than half a year, this is my second sponge and I can definitely say that the flat foundation brush or fingers do not come even close to the effect that this sponge can give. The only con - it uses quite a lot of product... 

––L'oreal True match tonālais krēms / foundation - Es esmu sajūsmā par jauno formulu. Tas ir vidēji sedzošs un uz manas taukainās ādas ar piepūderēšanu noturās visu dienu. Diezgan šķidrā konsistence nerada maskas efektu un pēc rūpīgas iestrādāšanas ādā pat nevar uzreiz pamanīt to, ka ir uzklāts tonālais krēms. Tiesa, pats gaišākais tonis (N2) man ir nedaudz par tumšu, tāpēc pievienoju tam nedaudz gaišāku tonālo krēmu (Maybelline Fit Me 110), lai tas atbilstu manai gaišajai ādai. 
I am obsessed with the new formula. This foundation has medium coverage and on my oily skin with the help of a powder it lasts the whole day. Quite liquid consistency is what do not make the face look like mask and sometimes, if the foundation is blended really good, I cannot even notice that there is a foundation on my skin. The only throwback is the shade. I have the lightest one (N2), but it is still too dark for my complexion, that is why I mix it with a bit lighter foundation (Maybelline Fit Me 110) to get the perfect color. 

––Nākd. Berry delight uzkoda / snack - Veselīgais gardums bez glutēna, laktozes, cukura vai jebkādām citām neveselīgām sastāvdaļām. Tā izgatavošanā ir izmantoti tikai 3 produkti - dateles, indijas rieksti un avenes. Izcila uzkoda, it īpaši, ja viss notiek lielā steigā un nekam citam nav laika.
Healthy snack without gluten, lactose, sugar or any other unhealthy ingredients. Only 3 products are used to make it - raspberries, cashews and dates. Awesome to-go treat!


You Might Also Like

2 komentāri

 1. No tel, bija grūti ieraudzīt, kur īsti var iekomentēt :D
  Bet gribējās apjautāties, man ar to N2 ir tā, ka nav pa gaišu, bet kad uzklaj izskatās ļoti bals, pēc min 10 viņš paliek dzeltens?! Es kaut ko nesaprotu un tas tā ir domāts ?:D vai man āda jokus izstrādā?Kā ir Tev?
  Par sūkļiem runājot, esi mēginājusi RT ? Manuprāt, viņš neņem daudz produkta..

  ReplyDelete
 2. Man ar True Match nekādi joki vēl atgadījušies nav. :D Esmu novērojusi, ka paliek nedaudz tumšāks, kad nosēžas, taču, ja tā rūpīgi nepēta, pamanīt nevar. Es zem tā lietoju Smashbox vai Garnier bāzi, iespējams tas arī palīdz pret tonālā oksidēšanos.

  Nekad nav sanācis izmēģināt RT. Būs jāuzmet aci. :)

  ReplyDelete