L'oreal Jaunumi - Brow artist uzacu produkti

11:58

Sveiki!
Nu jau kādu laiku veikalos ir pieejami jauni L'oreal uzacu produkti ar ļoti spēcīgu nosaukumu - Brow artist. Sērijā ir 3 dažādas preces - zīmulis, palete (vasks + pūderis) un tuša. Manā īpašumā ir nonākuši 2 no trijiem produktiem, ko degu nepacietībā izmēģināt. Es vienmēr meklēju jaunus veidus, kā kopt savas uzacis, jo, manuprāt, nevienam nav jaunums, ka tās veido sejas koptēlu.  

Hello!
For a while now in shops new L'oreal brow products with really bold name - Brow artist - are available. There are 3 different products - pencil, palette (vax + powder) and gel. I have got two of them that I was really excited to try out. I always have looked for new eyebrow products to make my eyebrows even more defined, because, in my opinion, fact that the eyebrows is a frame for the whole face is not news anymore. 


L'oreal Paris Brow Artist Genius Kit uzacu palete*

Tā sastāv no diviem komponentiem - vaska un pūdera. Komplektā nāk arī mini-pincete, ko, godīgi sakot, nekad neesmu izmantojusi, jo neliekas paocīga, un neliela divpusēja otiņa produkta uzklāšanai. Par iepakojumu noteikti varu uzslavēt ražotājus, jo tas ir super-ērts. Vāciņā ir spogulis, kas vienmēr noder dodoties ārpus mājas. Lai paleti atvērtu, nav jāpiepūlas, jo tam ir paredzēta neliela podziņa, ko nospiežot, vāciņš atbrīvojas un to ir viegli pacelt. Meitenēm ar gariem nagiem šis noteikti ir svarīgi, jo man pašai ir gadījies nolauzt nagu, verot vaļā dažādu produktu iepakojumus!
Vasks man šķiet diezgan ciets, taču, ja pielieto nelielu spēku, to ir iespējams dabūt uz otiņas un uzklāt. Pašlaik tas man liekas visnoderīgākais visā komplektā, jo pūderi nelietoju tikai tā iemesla dēļ, ka man uzacīs ir pāris "tukšās" vietas, ko ar pūderveida produktiem aizpildīt ir sarežģīti, tāpēc izvēlos zīmuli. Noteikti iesaku pievērst uzmanību krāsai, jo, lai arī pats produkts nav slikts, tam ir siltie apakštoņi, kas nebūs piemēroti visiem.

The product consists of two components - wax and powder for eyebrows. The packaging comes with tiny tweezers and a two-sided brush also. I can definitely point out that the producers have done a great job with the packaging, because it is really handy! There is a mirror in the lid, that becomes really useful on the go. To open the kit, you do not have to worry about anything, because there is a little button that when pushed releases the lid and it is easy to just lift it up.
The wax, in my opinion, is quite hard and a strength is required in order to get it on the brush and apply. Right now I think that it is the most useful in this palette, because I do not use the powder only for the reason that my eyebrows have some spare places which are difficult to fill in with powder-type products and for that purpose I prefer eyebrow pencils. Another thing that is worth mentioning is the colour - it has warm undertones that will not suit everyone.• L'oreal Paris Brow Artist Plumper uzacu tuša/gēls

Šo iegādājos, jo iepriekš vienīgā uzacu tuša, ko biju testējusi ir Catrice firmas. Šajā produktā mani ieintriģēja otiņa, kas ir daudz mazāka un precīzāka par Catrice produktā iekļauto. Parasti izvēlos nedaudz gaišākus produktus, lai nepadarītu savas tumšās uzacis vēl tumšākas, taču ar toni šoreiz diemžēl nenotrāpīju, un, lai iegūtu vēlamo efektu, tomēr vajadzēja ņemt tumšāko versiju. Fiksē matiņus vietā labi, taču bieži šo nesanāk lietot jau iepriekšminētās krāsas nesaderības dēļ.

I purchased this product, because the only eyebrow gel that I had used was from Catrice and I was intrigued by the small brush that this product offers, because it is much smaller, therefore more precise than the Catrice one. I usually prefer using a bit lighter eyebrow products in order to not to turn my dark brows even more darker, but in this case the colour is too light for me and I regret that I did not take darker version of this. Even though, this is not the best purchase of mine, the product holds the eyebrow hair well and adds colour also!

* Paldies zīmola pārstāvjiem par izmēģināšanai piešķirtajiem produktiem (atzīmēti ar zvaigznīti). Tas nekādā veidā neietekmēja manu personīgo viedokli.
* Thanks to the brand representatives for the test products (labeled with asterisk). This in no way affects my personal opinion.

You Might Also Like

4 komentāri

 1. Kāda skaista bildīte ;) Par produktiem izskatās ok, bet jā, mums kā ziemeļniekiem vairāk vēso apakštoņu tāpēc uzacu produktus piemeklēt grūti.. diezgan liela izvele ir nyx produktiem..

  ReplyDelete
 2. NYX uzacu produktus neesmu mēģinājusi, bet būs jāpaskatās, jo ir dzirdēti labi vārdi par tiem!

  ReplyDelete
 3. Forši, ka klāt uzacu ēnām ir arī vasks! Man tas ir jaunums :)

  ReplyDelete
 4. Jā, esmu novērojusi, ka pēdējā laikā vairāki zīmoli nāk klajā ar šādu kombināciju! Arī Maybelline ir jauna uzacu palete, kurā ir iekļauts vasks. :)

  ReplyDelete