L'oreal Jaunumi - Nude Magique Cushion tonālais krēms

15:57Sveiki!
L'oreal šajā pavasarī ir nācis klajā ar daudz dažādiem jaunumiem un šomēnes ar tiem iepazīstināšu arī jūs! Viens no visinteresntākajiem un trendīgākajiem noteikti ir Nude Magique Cushion tonālais krēms, kas ir radīts iedvesmojoties no Āzijas kosmētikas produktiem un kultūras. 

Hello! 
L'oreal in this spring has introduced new products in their assortment and this month I will introduce all of them to you! One of the most exciting and interesting is Nude Magique Cushion foundation, that is made gaining inspiration from Asia cosmetic products and culture! 


Atverot iepakojumu, paveras skats uz nelielu sūklīti, kas paredzēts tonālā krēma uzklāšanai un man ir ļoti liels prieks, ka vāciņā ir paslēpts arī spogulis, kas atvieglo tonālā krēma pielabošanu dienas laikā un ir ērts pārnēsāšanai! Zem sūklīša ir atrodams vēl viens nodalījums, kur atrodas švammīte, kas piesūcināta ar produktu. 
Uzklāšana ir pavisam vienkārša - ar iepakojumā pievienoto sūklīti, izmantojot spiedošas kustības pret švammīti, ņem produktu un ar tieši tādām pašām kustībām to klāj uz sejas. Vienmērīga izpludināšana aizņem kādu laiciņu, taču tā kā esmu pieradusi darboties ar Beauty Blender sūklīti, šo varu nosaukt par ļoti līdzīgu procesu, kas ilgst tieši tikpat ilgu laiku. 

When the packaging is opened, a little sponge can be seen as well as really handy mirror that definitely helps when taking this product on-the-go and makes the retouching process a lot easier. Under the sponge, there is another compartment dedicated for the actual cushion-sponge which is soaked in foundation. 
The application is simple - with the clean sponge that is included in the packaging the product can be taken in gentle tapping motion and in the same manner applied to the face. It takes some time to evenly blend it, but as I have gotten used to the Beauty Blender for foundation application, this process is similar and takes approximately the same amount of time. 


Šis noteikti nav matēts produkts un es, kā kombinētas/taukainas sejas ādas īpašniece, noteikti to vairāk ieteiktu dāmām ar sausu sejas ādu, jo tas vienlaicīgi to arī mitrinās un dos veselīgu mirdzumu. Laiku pa laikam tomēr izvēlos lietot šo tonālo, jo tas nodrošina vieglu sedzamību un izskatās dabiski, taču tādā gadījumā man pie rokas vienmēr ir pūderis, kas palīdz novēst dienas gaitā radušos taukaino spīdumu. Ļoti liels pluss šim produktam ir SPF 29, kas ir svarīgi it īpaši pašreizējos laikapstākļos (bet es joprojām ieteiktu padomāt par atsevišķu saules aizsargkrēmu!). Ja tu meklē produktu ar augstu sedzamību, kas nosedz pinnes, tumšos lokus vai aizteiktu apsārtumu, šis nebūs īstais, bet ar atbilstošu konsīleri arī tā noteikti nav problēma! Pašreiz mana āda ir diezgan labā stāvoklī, tāpēc man nav vajadzība pēc augstākas sedzamības un roka aizvien biežāk sniedzas pēc šī nelielā , gaiši rozā iepakojuma!

This is definitely not a product that gives you a matt finish and as I have combination/oily skin type, I would suggest this more to girls with normal/dry skin type, because it will moisturise the skin as well as give very natural and healthy look to your face. From time to time I choose this regardless of my skin type, but in that case I have always a powder with me in order to prevent my face from shining. A big plus to this product is SPF 29, that is really important especially in weather that we have this spring (anyway, I would suggest to think about additional layer of sun-protection cream!). If you are looking for a product with high coverage, that can cover up pimples, dark circles and excessive redness, this is not the one, but I believe that with the right amount of concealer even that is not a problem. Right now my skin is in quite a good shape, that is why I do not need a foundation with really high coverage and lately my preference is this little, light pink packaging! 

Kādas ir tavas domas par Cushion produktiem? Vai tu esi tos mēģinājusi?
What are your thoughts about Cushion products? Have you tried them?


* Paldies zīmola pārstāvjiem par izmēģināšanai piešķirtajiem produktiem. Tas nekādā veidā neietekmēja manu personīgo viedokli.
* Thanks to the brand representatives for the test products. This in no way affects my personal opinion.

You Might Also Like

2 komentāri

  1. Man produkts ļoti patīk, tomēr liekas, ka ātri beigsies, jo tajā sūklī izskatās maz tonālā. Tomēr tas svaigais un vieglais efekts man ļoti patīk.:)

    ReplyDelete
  2. Man ir diez gan sausa sejas āda- un šis krems man der ideāli! ļoti priecājos, ka veikala pārdevēja pārliecināja izmēģināt :)

    ReplyDelete